budynki na wodzie

Aquarius

Jednokondygnacyjny, całoroczny houseboat z przestronnym tarasem wokół budynku oraz na stropodachu.

Powierzchnia użytkowa: 20,95 m2

Powierzchnia zabudowy: 28,33 m2

Pobierz kartę produktu

Parter

Rzut 3D

Taras na stropodachu

Rzut 3D

Szybki i sprawny proces kupna i montażu

Zakup domu jeszcze nie był tak prosty. Zapomnij o niekończącym się placu budowy i opóźniających się ekipach remontowych. Wybierz budynek, a my wyprodukujemy go w czystej, zauyomatyzowanej hali i dostarczymy w Twoje miejsce na ziemi.

Skonfiguruj swój budynek

Klient01

Skonfiguruj budynek pod Twoją inwestycję. Dobierz to, czego potrzebujesz, by stworzyć nawet najbardziej prestiżowe obiekty. Pozwoli to nam na stworzenie spersonalizowanej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb!

Przygotowanie oferty

02QMODULAR

Na bazie Twojej konfiguracji przygotujemy dla Ciebie ofertę zawierająca wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji na temat inwestycji.

Zamówienie i pozwolenia

Klient03

Po złożeniu zamówienia nasi projektanci przygotują dokumentacje konieczną do uzyskania pozwoleń na budowę. w Twojej kwestii jest tylko udanie się do lokalnego architekta w celu uzyskania projektu przestrzennego by uzyskać kompletną dokumentację.

Produkujemy

04QMODULAR

Wiemy, że dom to szczególna przestrzeń dla każdego z nas, dlatego dbamy o każdy detal i najwyższą jakość. Możesz już zacząć dobierać dodatki do swoich wnętrz – działamy naprawdę szybko!

Podłączenie mediów

05Klient

Przed Tobą już tylko kwestia podłączenia mediów. Udaj się do lokalnych dostawców i dopnij formalności związane z dostawą energii, wody i odprowadzania ścieków.

Implementacja

06QMODULAR

Transportujemy budynek do Ciebie, a montaż gotowego obiektu na miejscu inwestycji trwa od kilkunastu godzin do maksymalnie kilku dni.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Scrolluj
Do góry