Nasze najważniejsze

Realizacje

Zrealizowane
projekty

Działamy na rynku międzynarodowym

Budynek biurowy QMODULAR

Budynek biurowy QMODULAR

Nowoczesny i komfortowy modułowy budynek biurowy, który powstaje w Węgrzcach Wielkich przy autostradzie A4. Inwestycja składa się z trzech kondygnacji w skład których wchodzi 39 modułów, o łącznej powierzchni ponad 1500m².

Lemon Resort & SPA - Wotel

Lemon Resort & SPA - Wotel

Kompleks Woteli Superior w Gródku nad Dunajcem w województwie małopolskim. Ten modułowy, pływajacy hotel składający się z 20 komfortowych apartamentów z antresolą i z przestronnymi tarasami ze spektakularnym widokiem na Jezioro Rożnowskie.

www.lemonresort.pl

Wnętrza: Lemon Resort & SPA - Wotel

Wnętrza: Lemon Resort & SPA - Wotel

Kompleks czterech modułowych Woteli na Jeziorze Rożnowskim w województwie małopolskim. Każdy z budynków składa się z 5 dwupoziomowych komfortowych apartamentów z niezależnym wejściem z zewnątrz.

New Port Hotel Kraków

New Port Hotel Kraków

New Port Hotel Kraków to hotel usytuowany pod Wawelem, składający się z 32 w pełni wyposażonych luksusowych apartamentów wraz z łazienkami. Każdy z apartamentów posiada antresolę, która doskonale oddziela przestrzeń dzienną od sypialnej. Oprócz typowo hotelowych apartamentów, w New Port znajduje się też funkcjonalna część biurowa. Jest to wyjątkowa i kreatywna przestrzeń do pracy przewyższająca pod wieloma względami typowe biurowce klasy A.

www.newporthotel.pl

Wnętrza: New Port Hotel Kraków

Wnętrza: New Port Hotel Kraków

Zapraszamy do wnętrz New Port Hotel Kraków - kompleksu budynków modułowych na Wiśle w historycznym centrum Krakowa przy Bulwarze Wołyńskim. Kompleks 32 dwupoziomowych apartamentów pełni dziś funkcję hotelową.

Lemon Resort & SPA

Lemon Resort & SPA

Lemon Resort & Spa – część tego kompleksu hotelowego została zrealizowana w technologii modułowej. Aktualnie projektujemy kolejny etap na lądzie i na wodzie.

www.lemonresort.pl

Słoneczny Gródek

Słoneczny Gródek

Nowoczesny kompleks hotelowy zaprojektowany w naszej technologii modułowej, położony nad Jeziorem Rożnowskim w województwie małopolskim.

Restauracja Pino River

Restauracja Pino River

Kolejny, trzeci już lokal znanej i lubianej przez Krakowian restauracji PINO będzie funkcjonował na Wiśle. Stworzyliśmy tę wyjątkową przestrzeń wykorzystując elementy starej barki węglowej, tworząc modułową nadbudowę i wyjątkowe wnętrze.

www.restauracjapino.pl

Gościniec na Rozdrożu - Wotel

Gościniec na Rozdrożu - Wotel

Wotel Classic - 5 przestronnych apartamentów z antresolą, holem, 2 pomieszczeniami technicznymi zamkniętych w nowoczesnej bryle o pow. użytkowej 152,09m². Budynek posiada inteligentne, energooszczędne rozwiązania, idealne dla branży hotelarskiej. Dedykowany na wodę oraz na ląd. Na prośbę Inwestora został wyposażony w standardzie pod klucz.

www.narozdrozu.pl

Ustronie Park

Ustronie Park

Apus - przestronny domek o powierzchni aż 53 m² z dwiema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym oraz łazienką. Inwestycja składająca się z 20 domków, realizowana jest nad polskim morzem.

www.ustroniepark.pl

Kompleks szatniowy AWF

Kompleks szatniowy AWF

Inwestycja o pow. 170m² została zrealizowana w standardzie pod klucz w mniej niż 30 dni! Zakres prac obejmował budowę, zagospodarowanie terenu oraz montaż instalacji fotowoltaicznej. Montaż modułów na miejscu docelowym trwał zaledwie 1 dzień.

Phoenix+

Phoenix+

Zmodyfikowany projekt naszego największego domu do 35 m2, powiększony o dodatkowy salon. Łączna powierzchnia użytkowa to 58 m2, projekt zrealizowany dla Klienta indywidualnego

Sagitta

Sagitta

SAGITTA - całoroczny dom modułowy o powierzchni użytkowej 68,56 m2, powierzchni zabudowy 48,45 m2. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, 2 łazienek, pomieszczenie technicznego i holu z mnóstwem miejsca do przechowywania. Dom stanowi idealną ofertę dla deweloperów, planujących budowę osiedli domów m.in. na "trudnych", wąskich działkach. To optymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej, przy ograniczonej powierzchni zabudowy budynku.

Auriga

Auriga

AURIGA - całoroczny dom modułowy o powierzchni użytkowej 88.91m2 i zabudowy 82,70m2. Komfortowa przestrzeń dla rodziny: 3 sypialnie, obszerny salon z otwartą kuchnią, 2 łazienki, pomieszczenie techniczne oraz spektakularna przestrzeń dodatkowa w formie tarasu na górnej kondygnacji budynku.

Cassiopeia

Cassiopeia

Całoroczny dom modułowy Cassiopeia o powierzchni użytkowej 26,68 m² i powierzchni zabudowy 35m². Projekt został zrealizowany dla Klienta indywidualnego.

Modułowe domy letniskowe

Modułowe domy letniskowe

Modułowy domek letniskowy dla naszego holenderskiego Partnera, zrealizowany na podstawie indywidualnego projektu. Komfortowy domek o powierzchni 46 m2, składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki.

Sagittarius

Sagittarius

SAGITTARIUS - floating house dedykowany na wodę i ląd z możliwością wyposażenia w funkcję mobilną. Jedyny, niepowtarzalny, z charakterem. Ten 2-poziomowy apartament to blisko 30m2 powierzchni na którą składa się obszerny salon, łazienka hol i sypialnia na antresoli.

Sagitta

Sagitta

Kolejna realizacja całorocznego, dwukondygnacyjnego domu. Budynek został dostarczony na działkę inwestora w Niemczech w ciągu 60 dni od dnia uzgodnienia projektu i podpisania umowy.

Dom gościnny

Dom gościnny

Dom gościnny o powierzchni 29 m2, dla naszego holenderskiego Partnera, dopracowany w każdym szczególe, zrealizowany na podstawie indywidualnego projektu. Komfortowa przestrzeń składająca się z sypialni, kuchni i łazienki.

Houseboat Warszawa

Houseboat Warszawa

Modułowy dom na wodzie, jedna z naszych pierwszych realizacji. Houseboat został zlokalizowany w Porcie Czerniakowskim w Warszawie.

Houseboat Berlin

Houseboat Berlin

Houseboat w Berlinie został zrealizowany przez nas dla jednego z wiodących niemieckich deweloperów. Obiekt pełni funkcję showroomu nowoczesnej inwestycji – kompleksu apartamentowców bezpośrednio nad rzeką Sprewą.

Przejdź do strony www

Szpital w Łukowie

Szpital w Łukowie

Projekt obejmował zaprojektowanie i wykonanie specjalistycznego oddziału do rezonansu magnetycznego dla szpitala w Łukowie. W skład inwestycji wchodziły 3 moduły oraz łącznik ze szpitalem, o łącznej powierzchni 155m2. Cały projekt począwszy od zaprojektowania do montażu zrealizowany został w niewiele ponad dwa miesiące.

Scrolluj
Do góry