Nasze najważniejsze

Realizacje

Zrealizowane
projekty

Działamy na rynku międzynarodowym

Lemon Resort & SPA

Lemon Resort & SPA

Lemon Resort & Spa – część tego kompleksu hotelowego została zrealizowana w technologii modułowej. Aktualnie projektujemy kolejny etap na lądzie i na wodzie.

www.lemonresort.pl

Wotele - Lemon Resort & SPA

Wotele - Lemon Resort & SPA

Kompleks Woteli na Jeziorze Rożnowskim w województwie małopolskim. Modułowy hotel składający się z 20 komfortowych, dwupoziomowych apartamentów z tarasami ze spektakularnym widokiem na wodę i góry w Gródku nad Dunajcem.

Słoneczny Gródek

Słoneczny Gródek

Kompleks hotelowy w technologii modułowej.

New Port Hotel Kraków

New Port Hotel Kraków

New Port Hotel Kraków to hotel usytuowany pod Wawelem, składający się z 32 w pełni wyposażonych luksusowych apartamentów wraz z łazienkami. Każdy z apartamentów posiada antresolę, która doskonale oddziela przestrzeń dzienną od sypialnej. Oprócz typowo hotelowych apartamentów, w New Port znajduje się też funkcjonalna część biurowa. Jest to wyjątkowa i kreatywna przestrzeń do pracy przewyższająca pod wieloma względami typowe biurowce klasy A.

www.newporthotel.pl

Restauracja Pino River

Restauracja Pino River

Kolejny, trzeci już lokal znanej i lubianej przez Krakowian restauracji PINO będzie funkcjonował na Wiśle. Stworzyliśmy tę wyjątkową przestrzeń wykorzystując elementy starej barki węglowej, tworząc modułową nadbudowę i wyjątkowe wnętrze.

www.restauracjapino.pl

Dom Cassiopeia

Dom Cassiopeia

Domek 35m2 - jeden z naszych projektów najmniejszych domów modułowych. Idealne rozwiązanie na działkę rekreacyjną. Domek może również stać się częścią większego resortu wypoczynkowego. Jego funkcjonalny układ wpływa na komfort mieszkania a duże przeszklenia ułatwiają cieszenie się naturą wokół budynku.

Houseboat Berlin

Houseboat Berlin

Houseboat w Berlinie został zrealizowany przez nas dla jednego z wiodących niemieckich deweloperów. Obiekt pełni funkcję showroomu nowoczesnej inwestycji – kompleksu apartamentowców bezpośrednio nad rzeką Sprewą.

Przejdź do strony www

Houseboat Warszawa

Houseboat Warszawa

Modułowy dom na wodzie, jedna z naszych pierwszych realizacji. Houseboat został zlokalizowany w Porcie Czerniakowskim w Warszawie.

Wnętrza: Lemon Resort & SPA

Wnętrza: Lemon Resort & SPA

Zobacz nasze realizacje od środka: zapraszamy do wnętrz Lemon Resort & SPA w Gródku nad Dunajcem, kompleksu hotelowego położonego nad jeziorem Rożnowskim, w woj. małopolskim.

Wnętrza: New Port Hotel Kraków

Wnętrza: New Port Hotel Kraków

Zapraszamy do wnętrz New Port Hotel Kraków - kompleksu budynków modułowych na Wiśle w historycznym centrum Krakowa przy Bulwarze Wołyńskim. Kompleks 32 dwupoziomowych apartamentów pełni dziś funkcję hotelową.

Wnętrza: Słoneczny Gródek

Wnętrza: Słoneczny Gródek

Słoneczny Gródek - kompleks ekskluzywnych apartamentów wykonanych w technologii modułowej, z niezwykłym widokiem na Małpią Wyspę na jeziorze Rożnowskim

Wnętrza - Wotele Lemon Resort & SPA

Wnętrza - Wotele Lemon Resort & SPA

Kompleks czterech modułowych Woteli na Jeziorze Rożnowskim w województwie małopolskim. Każdy z budynków składa się z 5 dwupoziomowych komfortowych apartamentów z niezależnym wejściem z zewnątrz.

Scrolluj
Do góry