Kim jesteśmy?

O nas

Doświadczenie

Od lat zmieniamy rynek budownictwa w Polsce

Zrealizowanych inwestycji

zabudowy mieszkaniowej

Oddanych lokali

Zrealizowanej powierzchni

Lider i prekursor

budownictwa modułowego na wodzie w Polsce

Projektów domów jednorodzinnych

w Polsce, Europie i Afryce

GLA wybudowane na wodzie

w ciągu ostatnich 2 lat

Badania i rozwój

Wciąż odkrywamy nowe rozwiązania i zostaliśmy za to docenieni w Europie

Innowacyjne unijne projekty badawcze

w toku

Łączna wartość realizowanych projektów badawczych

przetestowane i wdrożone

Nowe technologie budowlane

Polish flag National Center of Research and Development logo European Funds logo European Union flag

POIR.01.01.01-00-0087/18
Celem projektu jest opracowanie innowacyjnej, modułowej, hotelowej jednostki pływającej. Przyjęte założenia to opracowanie trzech prototypów hoteli pływających oraz systemów zacumowania dostosowanych do wszystkich możliwych uwarunkowań wodnych przy minimalnym zapotrzebowaniu energetycznym dla budynku.

POIR.01.01-00-0356/20
Projekt polega na opracowaniu innowacyjnych budynków trzy i ośmiokondygnacyjnych w technologii modułowej wraz z posadowieniem. Unowocześniona technologia wytwarzania nowego produktu opiera się o wytwarzanie pojedynczych, całkowicie gotowych w 95% modułów w zautomatyzowanej fabryce. Najważniejszym aspektem modułowości jest mobilność, która umożliwia transport i budowę budynków w dowolnym miejscu na całym świecie, a w razie potrzeby bezinwazyjną rozbiórkę i przeniesienie.

Team

Doświadczonych specjalistów

Marcin KukułkaMarcin Kukułka
Marcin Kukułka
Członek Zarządu
marcin.kukulka@qmodular.com

Swoje doświadczenie zawodowe od zawsze wiązał z wodą. Z czasem zamiłowanie to przeniósł także na płaszczyznę biznesową w przemyśle budowlanym, inicjując powstanie spółki Wotel, europejskiego pioniera w zakresie produkcji nowoczesnych budynków modułowych na wodzie. Doświadczony manager zarządzający obszarem Śląska w M3 System - spółce specjalizującej się w innowacyjnych projektach i wykonawstwie gotowych budynków mieszkalnych i usługowych. Analityk w zakresie budżetu Firmy. W QModular koordynuje współpracę i egzekwuje wyniki działów Dotacji, Marketingu, Sprzedaży, Prawnego, Księgowości i Administracji. Po pracy spędza czas na aktywnym wypoczynku żeglując, pływając, nurkując lub na siłowni – grając w squasha lub uprawiając crossfit. Miłośnik literatury z zakresu rozwoju osobistego i biografii.

Marcin PacuraMarcin Pacura
Marcin Pacura
Członek Zarządu
marcin.pacura@qmodular.com

Pasjonat zarządzania i nowoczesnych technologii budowlanych. Współwłaściciel marek M3 System, Wotel i QModular, swoje życie zawodowe od początku kariery wiążący z budownictwem. Skuteczny w zarządzaniu produkcją, gdzie lokuje swoje największe zainteresowanie. Pionier na rynku polskim w zakresie projektowania i zastosowania nowoczesnej technologii budowlanej w ramach firmy M3 System. Wdrożeniowiec, badacz, dobry marketingowiec posiadający również geny znakomitego sprzedawcy. Autor projektów i wykonawca budowy kilkuset domów jednorodzinnych realizowanych w Polsce, Irlandii i Portugalii. Współautor i współwykonawca Muzeum Korony Ziemi w Zawoi oraz pierwszego w Polsce domu na wodzie w Warszawie. Prywatnie – dusza towarzystwa i wielbiciel sportów zimowych.

Paweł KukułkaPaweł Kukułka
Paweł Kukułka
Dyrektor ds. Rozwoju

Dyrektor produkcji i inżynier budowy z wieloletnim stażem, odpowiedzialny m.in. za kontrolę nad prawidłowym i terminowym prowadzeniem robót, koordynację pracy zespołu, tworzenie raportów, zarządzanie sprzętem, materiałami i stanem BHP. Zrealizował biurowce, markety, hale produkcyjne, restauracje, domy oraz hotele na wodzie. Posiada wykształcenie w zakresie budownictwa lądowego oraz budownictwa wodnego, zwieńczone dyplomem magistra inżyniera Politechniki Krakowskiej. W wolnym czasie rozwija swoją wiedzę w zakresie budownictwa modułowego, nowych technologii, astrofizyki i astronomii. Fan wszelkiej aktywności fizycznej, m.in. squasha, snowboardu, biegu z przeszkodami, żeglowania, spacerów po górach i tańca.

Maciej MirowskiMaciej Mirowski
Maciej Mirowski
Dyrektor Działu Inżynieryjno - Projektowego

Tytuł magistra inżyniera zdobył kończąc z wyróżnieniem studia na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej. Swoją karierę zawodową rozpoczął jako inżynier budowy przy budowie prestiżowych hoteli marki Hilton w Krakowie – kompleks Hampton and Double Tree by Hilton. Następnie przez ponad 5 lat związany z jedną z większych firm deweloperskich w Krakowię, gdzie z sukcesem już jako Kierownik Projektu oddał do użytkowania ok. 50 000 m2 powierzchni mieszkalno-usługowej. Posiada uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie konstrukcyjno – budowlanym. Wolny czas lubi spędzać przemierzając bezdroża autem offroadowym.

Maria GachMaria Gach
Maria Gach
Dyrektor Działu Logistyki i Zakupów

Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz studia inżynierskie na kierunku Towaroznawstwo, specjalizacja: Menedżer produktu. Obecnie w trakcie studiów magisterskich na kierunku Logistyka na Uniwersytecie Ekonomicznym  w Krakowie, specjalizacja : Menedżer Logistyki. Posiada wiedzę jak i kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi w firmie w branży Automotive (zakupy, transport, magazynowanie, planowanie, obsługa klienta, sprzedaż). Doświadczenie w dziale logistyki rozpoczęła od pracy na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów, następnie Planisty Produkcji i kolejno Kierownika i Dyrektora działu Logistyki. Czerpie radość z pracy z ludźmi. Miłośniczka kuchni włoskiej, w wolnym czasie uprawia sporty na świeżym powietrzu : jogging oraz jazdę na rowerze.

Magdalena CholewaMagdalena Cholewa
Magdalena Cholewa
Dyrektor Działu Zarządzania Projektami

Absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej, kier. Budownictwo Politechniki Krakowskiej, zawsze obecna, zorientowana i pomocna dla wszystkich pracowników. Budowlaniec z zamiłowania, już od najmłodszych lat zaangażowana we wspólną rodzinną sprawę, jaką była budowa domu. W czasach studenckich świetny, zorientowany na wyniki sprzedawca, swoją karierę zawodową zapoczątkowała w QMODULAR. Magda świetnie czuje się zarówno w biurowym dress code, jak i w kaloszach na budowie. Jak na zapaloną miłośniczkę wschodów słońca na ukochanej Babiej Górze przystało, uwielbia górskie trekkingi. Plecak, wygodne górskie buty oraz dobra literatura zwłaszcza w zakresie psychologii to Jej weekendowe atrybuty.

Przemysław RogulaPrzemysław Rogula
Przemysław Rogula
Architekt Prowadzący

Z branżą budowlaną związany od kilkudziesięciu lat. Absolwent Politechniki Krakowskiej na wydziale Architektury. Od 1998 roku prowadzi biuro projektowe. W swoim portfolio posiada projekty m.in. budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych, biurowców, hoteli, muzeów, dworców, galerii handlowych, magazynów i wielu innych. Autor artykułów do czasopisma „Architektura”. Współtwórca technologii samonośnej z polistyrenu spienionego. Jego największe zainteresowania pozazawodowe to modelarstwo, jazda na nartach, jazz oraz psychologia.

Piotr KęsekPiotr Kęsek
Piotr Kęsek
Architekt Prowadzący

Profesjonalista w każdym calu. Absolwent Politechniki Krakowskiej, studiów 1 i 2 stopnia na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie projektowania pełnego spektrum budynków mieszkalnych i użytkowych, m.in. zespołów zabudowy mieszkaniowej (do 12 000 m2 PUM), domów jednorodzinnych, hal magazynowych i obiektów hotelowych w znanych polskich kurortach. W ramach pracy w Qmodular autor opracowania technologii budownictwa modułowego oraz przystosowania projektu pływającego hotelu do technologii modułowej. Na swoim koncie ma również m.in. projekt pływającej restauracji oraz projekt obecnie realizowanego pływającego hotelu z płaskim dachem. Budowa i latanie dronami wyścigowymi – to Jego hobby. Interesuje się też technologią druku 3D. Aktywny sportowo; w czasie wolnym uprawia boks, pływanie oraz jeździ na snowboardzie.

Piotr BielecPiotr Bielec
Piotr Bielec
Główny Technolog

Posiada szerokie doświadczenie zawodowe w pracy zarówno na budowach, jak i w biurach projektowych. Prywatnie mąż pięknej żony i ojciec dwóch wspaniałych córek, miłośnik nowych technologii. Twierdzi, że ciężko jest przedstawić mu nowinkę techniczną, o której by wcześniej nie słyszał. Amator dobrej kuchni – głównie jego autorstwa.

Jakub SterkowiczJakub Sterkowicz
Jakub Sterkowicz
Inżynier Kontraktu

Absolwent Politechniki Krakowskiej, specjalizacja Budownictwo Wodne i Geotechnika. W Qmodular dał się poznać jako sprawny Project Manager. Ekspert w dziedzinie budownictwa modułowego. Praktycznego doświadczenia zawodowego nabierał za granicą m.in. w krajach skandynawskich. Największą pasją Kuby jest kolarstwo szosowe, wirtualny świat gier komputerowych, filmy akcji, science-fiction a także narciarstwo.

Jagoda RydzikJagoda Rydzik
Jagoda Rydzik
Kierownik Robót Wykończeniowych

Budowlaniec z zamiłowania. Obecnie w trakcie studiów na kierunku Budownictwo Politechniki Rzeszowskiej. Posiada doświadczenie zawodowe m.in. w zakresie projektowania instalacji gazowych. Jagoda zawsze jest obecna i aktywna na budowie. Twierdzi, że praca jest dla niej całym światem. Prywatnie pasjonatka natury, kocha zwierzęta. Prywatny czas oddaje przede wszystkim swojemu największemu zamiłowaniu do jazdy konnej.

Przemysław FaratPrzemysław Farat
Przemysław Farat
Kierownik Działu Prefabrykacji

Posiada bogate doświadczenie z pracy w firmach budowlanych, produkcyjnych oraz wykończeniowych. Pracował i zdobywał praktyczną wiedzę przy inwestycjach w Polsce, w Wielkiej Brytanii oraz w Niemczech. Z wykształcenia technik budownictwa. Prywatnie czas poświęca na gotowanie, siłownię oraz podróże.

Marcin ParuchMarcin Paruch
Marcin Paruch
Kierownik Magazynu

Ukończył studia inżynierskie na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jego zainteresowania zbieżne są z wykształceniem; interesuje się zagadnieniami związanymi z logistyką i mechaniką. Pasjonuje Go motoryzacja.

Team members
Scrolluj
Do góry